Novinky

U20 - Brno: CZE - SUI 6:3

Česká dvacítka má za sebou úspěšný vstup do sezony, stejně staré Švýcary porazila 6:3. Odveta je na programu v úterý od 17:00 opět v Brně. Česko vs Švýcarsko 6:3. Branky ČR: 16. Dvořák (Škvrně), 19. Škvrně (Dvořák), 26. Navrátil (Hladonik), 40. Zelingr (Machala), 42. Hrabík (Safin), 58. Safin (Machala).

Nominace na první sraz reprezentace žen v nové sezoně

V dokumentech naleznete pozvánku na sraz reprezentace ČR A ženy. Svěřenkyně trenéra Nováka zde absolvují fyzické testy, vše se uskuteční ve dne 20. července 2018 v Praze.

U16 Nominace na letní kemp v Třemošné

Reprezentační šestnáctka se chystá na další letní kemp v termínu 20. - 23. července 2018 v Třemošné, trenéři zveřejnili pozvánku a program na tuto akci.

První turnaj reprezentace U19 v nové sezoně

Česká hokejová reprezentace do 19 let má na programu první letní kemp v nové sezoně, na který naváže turnaj čtyř zemí ve švýcarském Zürichu. Trenéři zveřejnili pozvánku a program akce.

Nominace U18 na dva zápasy ve Švýcarsku

Česká reprezentační osmnáctka se chystá na první přípravné zápasy v sezoně. Svěřenci trenéra Hadamczika absolvují kemp v Třemošné a poté odehrají dva duely na půdě Švýcarska. Do dokumentů byly nahrány pozvánka a program akce.

Ženy U18: První kemp v sezoně

Trenéři ženské reprezentační osmnáctky připravili na 20. – 22. červenec 2018 na zimním stadioně ve Velkých Popovicích první přípravný kemp v sezoně. V dokumentech najdete program akce a pozvánku pro první skupinu i pozvánku pro druhou skupinu.

Nominace U17 na tři zápasy ve Švýcarsku

Česká reprezentace do 17 let má před sebou kemp v Třemošné a poté tři přátelská utkání ve Švýcarsku. Trenéři zveřejnili pozvánku a program akce.

Pozvánky na kempy reprezentačních brankářů

V polovině července se na zimním stadionu v Třemošné konají dva kempy reprezentačních brankářů. Pozvánku a program akce pro gólmany kategorií U16 a U17 naleznete v dokumentech stejně jako pozvánku a program pro reprezentační brankáře v kategoriích U17 - U20.

Nominace U20 na první přípravné zápasy

Českou reprezentaci do 20 let čekají první přípravné zápasy v sezoně 2018/2019. Svěřence trenéra Varadi čeká přípravný kemp a dvojutkání se Švýcarskem, které se uskuteční v termínu 13. – 17. 7. 2018 v Brně a poté ještě přípravný kemp a dvojutkání s Finskem, které se uskuteční v termínu 20. – 25. 7. 2018 ve Vierumäki. Trenéři zveřejnili pozvánku na obě akce a program akce v Brně i program akce ve Finsku na tuto akci.

U17 Letní kemp v Třemošné

Trenéři reprezentačního výběru hráčů do sedmnácti let připravili první letní kemp v Třemošné, který se uskuteční od 16. do 20. června 2018. Do dokumentů byly nahrány pozvánka a program akce.