Novinky

Nominace českých juniorek na turnaj do Finska

Česká reprezentace žen do 18 let má před sebou přípravný kemp v Benešově a následný turnaj čtyř zemí ve finském Kuortane. V dokumentech najdete pozvánku a program akce.

Ženy U16: Nominace na World Girls Ice Hockey Weekend

Reprezentační tým žen do 16 let se chystá na tréninkový kemp, který se uskuteční ve dnech 5. – 7. 10. 2018 v rámci IIHF World Girls Ice Hockey Weekend v Příbrami. Do dokumentů byla přidána pozvánka a program akce.

Ženy U16 - Německo: GER - CZE 1:2
Také ve druhém vzájemném duelu na německé půdě se české reprezentaci žen do 18 let dařilo. Německo vs Česko 1:2. Branky ČR: 3. Pavlasová, 27. Bartáková (Habartová).
Ženy U16 - Německo: GER - CZE 0:1

První díl dvojzápasu na německé půdě české reprezentaci žen do 16 let vyšel. Odveta je na programu v pátek. Německo vs Česko 0:1. Branka ČR: 12. Malická (Bartáková, Habartová).

Nominace nejmladší reprezentace žen na dvojzápas v Německu

Česká reprezentace žen do 16 let odehraje v polovině září dvojzápas na německé půdě. Trenéři zveřejnili pozvánku a program akce.

U16 - Rakousko: RUS - CZE 7:0

Ve finále turnaje v Salzburgu česká šestnáctka nestačila na Rusy a bere tak druhé místo. Rusko vs Česko 7:0.

U16 - Rakousko: CZE - RBS 5:1

Česká šestnáctka zvládla na turnaji v Salzburgu zápas proti výběru místní akademie. Svěřenci trenéra Hakena si zahrají proti Rusku o zlato. Česko vs EC Red Bull Salzburg 5:1. Branky ČR: 7. Gajda (Jiříček, Menšík), 32. Menšík (P. Moravec), 35. Pajer (Menšík), 37. Remeš, 56. Kos (Remeš, D. Moravec).

U16 - Rakousko: CZE - RUS 1:6
V druhém zápase na turnaji v Salzburgu česká šestnáctka nestačila na Rusy. Česko vs Rusko 1:6. Branka ČR: 2. Menšík (Brabenec, Pajer).
U16 - Rakousko: CZE - SVK 8:0

Na úvod turnaje v rakouském Salzburgu česká šestnáctka jednoznačně přehrála Slováky. Česko vs Slovensko 8:0. Branky ČR: 7. Menšík (Svozil, P. Moravec), 20. Brabenec (Brada, Kosátek), 22. Menšík (P. Moravec, Jasečko), 37. Svozil (Pajer, Cubo), 40. Szturc (Kos, Gajda), 42. P. Moravec (Pajer, Cubo), 47. Brabenec, 59. P. Moravec (Jiříček, Pajer).

Nominace společný přípravný kemp reprezentací žen v Černošicích

Ve dnech 31. srpna - 2. září se v Černošicích uskuteční společný kemp českých reprezentací žen. Trenéři zveřejnili pozvánku a program akce.