Články

Tisková zpráva Evropské univerzitní hokejové asociace
Po minuloročnom podpísaní memoranda EUHA (Európska univerzitná hokejová asociácia) so Slovenským zväzom ľadového hokeja, je tu ďalší veľkolepý míľnik v rozvoji univerzitného hokeja v Európe. Tento raz sa vyššie spomínaná asociácia dohodla na spolupráci s ČSLH Českým svazem ledního hokeje.
V novém vydání magazínu Coach najdete i rozhovor s trenérem národního týmu Říhou
V listopadovém vydání trenérského magazínu Coach si můžete mimo jiné přečíst rozhovor s Milošem Říhou. Trenér národního týmu se například rozpovídal o tom, jak je těžký přechod z pozice hráče do funkce trenéra nebo co je nejdůležitější pro kouče při příchodu do nového týmu.
Pošlete návrh sloganu pro šatnu národního týmu
Trenér Miloš Říha a jeho realizační tým vybírají motivační slogany, které budou zdobit šatnu národního mužstva při utkáních sezóny 2018/19.
České reprezentantky si z turnaje EHT ve Švýcarsku odvezly třetí místo
Česká reprezentace žen má za sebou druhý turnaj Euro Hockey Tour. Tentokrát se zápolení čtyř týmů odehrálo ve Švýcarském Monthey. Svěřenkyně trenéra Nováka zaznamenaly jednu výhru a skončily na třetím místě.
Díky závěrečné výhře nad Švédy končí česká osmnáctka na turnaji v Kravařích třetí
Česká reprezentace odehrála v Kravařích prestižní turnaj pěti zemí. Svěřenci trenéra Hadamczika porazili Švédsko a Švýcarsko, nestačili však na Finy a suverény turnaje ze Spojených států amerických. V celkové tabulce tak čeští mladíci obsadili třetí místo.
Národní tým má za sebou první turnaj pod trenérem Říhou
Česká hokejová reprezentace absolvovala první velkou akci pod novým trenérem Milošem Říhou. Národní tým na úvod Karjala Cupu před zaplněnou Tipsport arenou nestačil na Švédy, poté prohrál s Finskem, ale v neděli si spravil chuť, když porazil již jisté turnajové vítěze z Ruska.
Česká dvacítka si z Hodonína odvezla třetí místo
Vysoká výhra nad Švédy, těsná prohra s Rusy a těžká porážka od vítěze turnaje z Finska. Česká reprezentace do 20 let odehrála v Hodoníně tři rozdílné zápasy a nakonec obsadila třetí místo.
Nejmladší reprezentace žen vyhrála oba domácí zápasy s Německem
Povedený dvojzápas má za sebou česká reprezentace žen do 16 let. Diváci v Klášterci nad Ohří viděli dvě výhry nejmladšího českého výběru žen nad Německem v poměru 4:1 a 2:0.
Z Finska s jednou výhrou. Česká devatenáctka má za sebou trojzápas na severu Evropy
Česká reprezentace do 19 let odehrála na finské půdě tři vyrovnané zápasy. První duel se svěřencům trenéra Bruka podařilo vyhrát, v dalších dvou případech těsně o gól prohráli.
Vyrovnaný trojzápas mezi šestnáctkami Česka a Švýcarska
Česká reprezentace do 16 let má za sebou domácí trojzápas proti stejně starým Švýcarům. Svěřenci trenéra Hakena se dvakrát představili v Sokolově a jednou v Chebu. První zápas čeští mladíci zvládli, další dva prohráli po prodloužení respektive po samostatných nájezdech.