Články

České reprezentantky odehrají další turnaj před domácím publikem
Česká reprezentace žen má před sebou druhý domácí turnaj v sezoně. Po třetím místě v Hodoníně se svěřenkyně trenéra Nováka představí divákům v Příbrami, kde postupně vyzvou Francii, Norsko a Rusko.
O obhajobu titulu na turnaji Visegrádské čtyřky se pokusí nejmladší reprezentace žen
Česká reprezentace žen do 16 let doma absolvuje svůj oblíbený turnaj Visegrádské čtyřky. Proč oblíbený? České naděje totiž vyhrály všechny čtyři předešlé ročníky a o obhajobu se pokusí i přesto, že Slovensko, Polsko i Maďarsko do Zlína dle dohody přivezly starší výběry do 18 let.
Nejmladší reprezentace žen vyhrála oba domácí zápasy s Německem
Povedený dvojzápas má za sebou česká reprezentace žen do 16 let. Diváci v Klášterci nad Ohří viděli dvě výhry nejmladšího českého výběru žen nad Německem v poměru 4:1 a 2:0.
Dvojzápas s Německem pro nejmladší reprezentaci žen
Dva přátelské zápasy odehraje před domácím publikem odehraje česká reprezentace žen do 16 let. V Klášterci nad Ohří uvidí fanoušci mladé české hokejistky v sobotu od 17:00 a v neděli od 13:00.
Druhý turnaj EHT pro reprezentaci žen
Českou reprezentaci žen čeká druhý turnaj v rámci Euro Hockey Tour. Po České republice se organizace ujalo Švýcarsko. Svěřenkyně trenéra Nováka odehrají v Monthey tři utkání proti Švýcarsku, Německu a Rusku.
České juniorky dvakrát nestačily na Japonsko
České reprezentantky do 18 let se v Tachově dvakrát utkaly se stejně starými Japonkami. Svěřenkyně trenéra Zuziaka ani jednou ze dvou pokusů neuspěly. O jediný český gól v rámci dvojzápasu se postarala Kristýna Hájková.
Fanoušci v Tachově uvidí dva zápasy českých juniorek proti Japonsku
V pondělí a úterý od 16:30 bude hostit zimní stadion v Tachově dva zápasy českých reprezentantek do 18 let proti stejně starým Japonkách. Svěřenkyně trenéra Zuziaka budou chtít soupeřkám oplatit porážku 0:2 z turnaje na Slovensku.
Světový víkend dívčího hokeje přilákal téměř 100 malých hokejistek
Již poosmé pořádal Český hokej ve spolupráci s IIHF Světový víkend dívčího hokeje. Malé hokejistky různého věku se tentokrát sjely v Příbrami a Blansku. A stejně jako v minulých ročnících byl i tentokrát o akci ohromný zájem! Na led vyjela téměř stovka děvčat.
Z turnaje ve Finsku si české juniorky odvezly třetí místo
Druhý turnaj v sezoně má za sebou česká reprezentace žen do 18 let. Svěřenkyně trenéra Zuziaka ve finském Kuortane vyhrály jeden zápas a skončily na celkovém třetím místě. Juniorky porazily Norsko, naopak nestačily na Rusko a Finsko.
Druhý turnaj v sezoně, české juniorky odletěly do Finska
Českou reprezentaci do 18 let čeká druhý turnaj v sezoně. Po stříbrném vystoupení na Slovensku čeká české juniorky turnaj ve finském Kuortane. Svěřenkyně trenéra Zuziaka vyzvou postupně Rusko, domácí výběr a Norsko.