06. 01. 2019 - 13. 01. 2019

Ženy U18 - Mistrovství světa 2019

Česká nominace na MS žen U18

Brankářky: Viktorie Švejdová (MODO, Švédsko), Kateřina Dvořáková (Kladno), Julie Pejšová (Příbram).

Obránkyně: Klára Jandušíková (Vermont Academy, USA), Anna Kotounová (Tábor), Tereza Radová (Olomouc), Klára Seroiszková (Karviná), Barbora Hrůšová (Little Caesars, USA), Vivien Šmajdová (Sokolov), Adéla Škrdlová (Velké Meziříčí), Daniela Pejšová (Bílina), Adéla Hanzlíková (Rokycany).

Útočnice: Kristýna Kaltounková (Vermont Academy, USA), Nikola Dýcková (Vlašim), Agáta Sarnovská (MODO, Švédsko), Martina Exnerová (Kent School Lions, USA), Barbora Machalová (Hoosac School, USA), Natálie Mlýnková (HTI Stars, Kanada), Tereza Mazancová (Mladá Boleslav), Sára Čajanová (Zlín), Hana Haasová (Opava), Karolína Sýkorová (Benátky nad Jizerou), Kristýna Hájková (Skuteč).

Náhradnice:

Brankářka: Barbora Polášková (Ostrov). Obránkyně: Eliška Veselá (Valašské Meziříčí), Michala Machková (Kadaň), Gabriela Horáková (Letňany). Útočnice: Anna Fabšicová (Strakonice), Kateřina Petřeková (Olomouc), Zuzana Černá (Winchendon School, USA), Patricie Škorpíková (Karviná).

Realizační tým:

Manažer: Lubomír Johan
Hlavní trenér: Pavel Zuziak
Asistenti trenéra: Jiří Vozák a Martin Vojtek
Video a kondiční trenér: Daniel Skalický
Lékař: MUDr. Radim Jünger
Fyzioterapeutka: Jarmila Slovenčíková
Masér/kustod: Martin Vašek

Program MS žen do 18 let (Obihiro)

Neděle 6. ledna:
5:00 Švédsko – Kanada (sk. A)
6:30 Finsko – Japonsko (sk. B)
9:00 USA – Rusko (sk. A)
10:30 Česko – Švýcarsko (sk. B)

Pondělí 7. ledna:
5:00 Švédsko – Rusko (sk. A)
6:30 Česko – Japonsko (sk. B)
9:00 Kanada – USA (sk. A)
10:30 Švýcarsko – Finsko (sk. B)

Středa 9. ledna:
5:00 Rusko – Kanada (sk. A)
6:30 Japonsko – Švýcarsko (sk. B)
9:00 USA – Švédsko (sk. A)
10:30 Finsko – Česko (sk. B)

Čtvrtek 10. ledna:
6:30 1. čtvrtfinále
6:30 1. zápas o udržení
10:30 2. čtvrtfinále

Sobota 12. ledna:
5:00 1. semifinále
6:30 2. zápas o udržení
9:00 2. semifinále
10:30 zápas o 5. místo

Neděle 13. ledna:
5:00 zápas o 3. místo
6:30 případný 3. zápas o udržení
9:00 finále

Začátky jsou uvedeny v českých časech, v Japonsku je o 8 hodin víc.

Místo konání: