Novinky

Petr Přikryl trenérem brankářů U18
Novým trenérem brankářů reprezentace U18 bude Petr Přikryl (1978), který dříve působil na stejné pozici u národního mužstva a v současnosti trénuje brankáře HC Sparta Praha. Na spolupráci se domluvil s trenérem Aloisem Hadamczikem, jeho jmenování ještě podléhá schválení výkonným výborem Českého hokeje.
Nominace nejmladší české reprezentace žen na turnaj v Německu

Česká reprezentace žen do 16 má na programu turnaj v Německu. V dokumentech najdete pozvánku a program akce.

V únoru čeká reprezentaci U17 i Evropský olympijský festival mlá

Kromě turnaje ve Švédsku odehraje česká sedmnáctka v únoru i Evropský olympijský festival mládeže EYOF. Trenéři zveřejnili pozvánku a program akce.

Nominace české sedmnáctky na turnaj ve Švédsku

Česká reprezentace do 17 let se chystá na turnaj pěti zemí, které se uskuteční na začátku února ve švédském Tranås. Do dokumentů byly nahrány pozvánka a program akce.

Nominace české šestnáctky na dvojzápas se Slovenskem

Česká reprezentace do 16 let odehraje v Hodoníně dva přátelské zápasy proti Slovensku. Trenéři zveřejnili pozvánku a program akce.

Ženy U18 - Japonsko: CZE - JAP 3:1
Česká reprezentace žen do 18 let zvládla klíčový duel v boji o udržení! Svěřenkyně trenéra Zuziaka porazily domácí Japonky a zajistily si setrvání v elitní divizi! Česko vs Japonsko 3:1. Branky ČR: 24. Mlýnková (Seroiszková), 47. Jandušíková (Sýkorová), 59. Mlýnková.
Nominace českých juniorek na domácí dvojzápas proti Číně

V druhé polovině ledna čeká české reprezentantky do 18 let domácí dvojzápas proti Číně. Trenéři zveřejnili pozvánku a program pro zápas v Roudnici nad Labem a pozvánku a program pro druhý zápas, který se odehraje v Litoměřicích.

Ženy U18 - Japonsko: CZE - JAP 1:2

České juniorky prohrály s Japonskem 1:2 a na řadu tak přijde třetí, rozhodující zápas o udržení v elitní skupině MS. Česko vs Japonsko 1:2. Branka ČR: 5. Haasová (Mazancová).

Pozvánka na kemp pro Zimní světovou Univerziádu

V dokumentech najdete nominaci na 6. přípravný kemp pro Zimní světovou Univerziádu, který se uskuteční 21. ledna 2019 ve Žďáru nad Sázavou.

Ženy U18 - Japonsko: CZE - JAP 6:0
Do boje za záchranou v elitní skupině MS vstoupily české juniorky suverénně. Česko vs Japonsko 6:0. Branky ČR: 4. D. Pejšová (Kaltounková), 5. Škrdlová (Seroiszková), 36. Mazancová (Kaltounková), 37. Mazancová (Haasová), 47. Mlýnková (Dýcková), 55. Hanzlíková (Serioszková).