Novinky

U18 - Příbram: CZE - RUS 5:3

Na třetí pokus už to české osmnáctce proti Rusku vyšlo. Česko vs Rusko 5:3. Branky ČR: 7. Novák (Tureček), 13. Mužík (Teplý, Novák), 28. Tureček (Teplý), 30. Rychlovský (Raška), 34. Mlčák (Teplý, Mužík).

U18 - Příbram: CZE - RUS 0:5

Ani druhý zápas v Příbrami proti Rusku české osmnáctce nevyšel. Česko vs Rusko 0:5.

U18 - Příbram: CZE - RUS 1:4
První část trojzápasu české osmnáctky proti Rusku zvládli lépe hosté. Další zápasy jsou na programu v pátek a sobotu opět v Příbrami. Česko vs Rusko 1:4. Branka ČR: 30. Mužík (Teplý).
Ženy U18 - Finsko: CZE - NOR 4:0

Třetí zápas na turnaji ve Finsku české juniorky zvládly. Česko vs Norsko 4:0. Branky ČR: 11. Kotounová (Mazancová), 31. Čajanová (Mazancová), 33. Sarnovská (Čajanova), 57. Mazancová.

Ženy U18 - Finsko: FIN - CZE 2:1

Ve druhém zápase na turnaji ve Finsku české juniorky nestačily na domácí výběr. Finsko vs Česko 2:1. Branky ČR: 41. Čajanová.

Ženy U18 - Finsko: CZE - RUS 0:5
První zápas na turnaji ve Finsku české juniorky nezvládly. Česko vs Rusko 0:5.
Nominace české sedmnáctky na kemp v Jihlavě

Českou sedmnáctku čeká přípravný kemp v Jihlavě a trenéři zveřejnili pozvánku a program.

Nominace para hokejové reprezentace na Ugra Cup

Českou para hokejovou reprezentaci čeká 5. - 11. listopadu Ugra Cup v ruském Chanty-Mansijsku. Do dokumentů byly nahrány pozvánka a program akce.

Společný přípravný kemp reprezentace žen

České hokejové reprezentantky se chystají na společný přípravný kemp, který se uskuteční ve dnech 14. - 16. října 2018 ve Velkých Popovicích. Trenéři zveřejnili pozvánku a program akce.

Nominace české osmnáctky na trojzápas s Ruskem

Trenéři české osmnáctky zveřejnili seznam nominovaných hráčů na domácí trojzápas proti Rusku, který se v první polovině října uskuteční v Příbrami. Do dokumentů byly nahrány pozvánka a program akce.
Pozn.: Došlo k administrativní chybě při přepisu nominace. Za chybu se omlouváme a už byla zveřejněna aktualizovaná nominace.