Novinky

Nominace na turnaj žen EHT ve Švýcarsku

Českou reprezentaci žen čeká druhý turnaj v rámci Euro Hockey Tour. Pro listopadový turnaj ve Švýcarsku trenéři zveřejnili pozvánku a program akce.

Dva domácí zápasy odehraje i reprezentace ženy U16

Česká reprezentace žen do 16 let odehraje 10. a 11. listopadu dva zápasy proti Německu v Klášterci nad Ohří. Do dokumentů byly nahrány pozvánka a program akce.

České juniorky čeká domácí dvojzápas s Japonskem

Česká reprezentace žen do 18 let má před sebou dvojzápas v Tachově proti stejně starým Japonkám. Trenéři zveřejnili pozvánku a program akce.

Nominace U17 na World Challenge

Reprezentační sedmnáctka míří na přelomu října a listopadu do Kanady, kde odehraje prestižní turnaj World Challenge. Trenéři zveřejnili pozvánku a program této akce.

Pozvánka U20 na turnaj v Hodoníně

Českou reprezentaci do 20 let čeká poslední přípravný turnaj před juniorským MS v Kanadě. Svěřenci trenéra Varadi odehrají 9. - 11. 11. 2018 před domácím publikem v Hodoníně tři zápasy proti účastníkům šampionátu. Do dokumentů byly nahrány pozvánka a program akce.

U18 - Příbram: CZE - RUS 5:3

Na třetí pokus už to české osmnáctce proti Rusku vyšlo. Česko vs Rusko 5:3. Branky ČR: 7. Novák (Tureček), 13. Mužík (Teplý, Novák), 28. Tureček (Teplý), 30. Rychlovský (Raška), 34. Mlčák (Teplý, Mužík).

U18 - Příbram: CZE - RUS 0:5

Ani druhý zápas v Příbrami proti Rusku české osmnáctce nevyšel. Česko vs Rusko 0:5.

U18 - Příbram: CZE - RUS 1:4
První část trojzápasu české osmnáctky proti Rusku zvládli lépe hosté. Další zápasy jsou na programu v pátek a sobotu opět v Příbrami. Česko vs Rusko 1:4. Branka ČR: 30. Mužík (Teplý).
Ženy U18 - Finsko: CZE - NOR 4:0

Třetí zápas na turnaji ve Finsku české juniorky zvládly. Česko vs Norsko 4:0. Branky ČR: 11. Kotounová (Mazancová), 31. Čajanová (Mazancová), 33. Sarnovská (Čajanova), 57. Mazancová.

Ženy U18 - Finsko: FIN - CZE 2:1

Ve druhém zápase na turnaji ve Finsku české juniorky nestačily na domácí výběr. Finsko vs Česko 2:1. Branky ČR: 41. Čajanová.