Články o národních týmech

Pošlete návrh sloganu pro šatnu národního týmu
Trenér Miloš Říha a jeho realizační tým vybírají motivační slogany, které budou zdobit šatnu národního mužstva při utkáních sezóny 2018/19.
České reprezentantky si z turnaje EHT ve Švýcarsku odvezly třetí místo
Česká reprezentace žen má za sebou druhý turnaj Euro Hockey Tour. Tentokrát se zápolení čtyř týmů odehrálo ve Švýcarském Monthey. Svěřenkyně trenéra Nováka zaznamenaly jednu výhru a skončily na třetím místě.
Díky závěrečné výhře nad Švédy končí česká osmnáctka na turnaji v Kravařích třetí
Česká reprezentace odehrála v Kravařích prestižní turnaj pěti zemí. Svěřenci trenéra Hadamczika porazili Švédsko a Švýcarsko, nestačili však na Finy a suverény turnaje ze Spojených států amerických. V celkové tabulce tak čeští mladíci obsadili třetí místo.
Národní tým má za sebou první turnaj pod trenérem Říhou
Česká hokejová reprezentace absolvovala první velkou akci pod novým trenérem Milošem Říhou. Národní tým na úvod Karjala Cupu před zaplněnou Tipsport arenou nestačil na Švédy, poté prohrál s Finskem, ale v neděli si spravil chuť, když porazil již jisté turnajové vítěze z Ruska.
Česká dvacítka si z Hodonína odvezla třetí místo
Vysoká výhra nad Švédy, těsná prohra s Rusy a těžká porážka od vítěze turnaje z Finska. Česká reprezentace do 20 let odehrála v Hodoníně tři rozdílné zápasy a nakonec obsadila třetí místo.
Z Finska s jednou výhrou. Česká devatenáctka má za sebou trojzápas na severu Evropy
Česká reprezentace do 19 let odehrála na finské půdě tři vyrovnané zápasy. První duel se svěřencům trenéra Bruka podařilo vyhrát, v dalších dvou případech těsně o gól prohráli.
Vyrovnaný trojzápas mezi šestnáctkami Česka a Švýcarska
Česká reprezentace do 16 let má za sebou domácí trojzápas proti stejně starým Švýcarům. Svěřenci trenéra Hakena se dvakrát představili v Sokolově a jednou v Chebu. První zápas čeští mladíci zvládli, další dva prohráli po prodloužení respektive po samostatných nájezdech.
Česká sedmnáctka si z World Hockey Challenge odvezla sedmé místo
Česká reprezentace do 17 let má za sebou prestižní World Hockey Challenge. Svěřencům trenéra Berana se v základní skupině proti těžkým soupeřům nedařilo. Neporazili ani ve čtvrtfinále Rusko, v závěrečném duelu o 7. místo si aspoň spravili chuť na Spojených státech amerických.
Česká devatenáctka odehraje tři zápasy ve Finsku
Náročný trojzápas má před sebou česká reprezentace do 19 let. Svěřenci trenéra Bruka odcestovali do Finska, kde v pátek, sobotu a neděli odehrají tři zápasy proti stejně starému domácímu výběru.
Turnajová generálka na MS pro českou dvacítku v Hodoníně
V Hodoníně startuje prestižní U20 turnaj čtyř zemí. Pro svěřence trenéra Varadi půjde o poslední turnajový test před mistrovstvím světa, které startuje 26. prosince v Kanadě. Pokud nestihnete dorazit přímo na Zimní stadion Václava Nedomanského, zápasy můžete sledovat živě na HokejkaTV.