14. 04. 2024 - 22. 04. 2024 U17 - Tři přípravné zápasy ve Švédsku
10. 04. 2024 - 12. 04. 2024 U17 - Dvě přípravná utkání proti Slovensku
03. 02. 2024 - 11. 02. 2024 U17 - Turnaj pěti zemí v Ostravě a Kravařích
25. 12. 2023 - 30. 12. 2023 U17 - Turnaj pěti zemí ve Finsku
04. 12. 2023 09:00 - 14:20 Tréninkový kemp brankářů juniorských reprezentací U17 v Praze
29. 10. 2023 - 13. 11. 2023 U17 - World Hockey Challenge 2023
15. 10. 2023 - 18. 10. 2023 U17 - Dvě přípravná utkání v Rakousku
01. 08. 2023 - 08. 08. 2023 U17 - Turnaj pěti zemí v Chomutově
24. 07. 2023 - 30. 07. 2023 U17 - Tři přípravné zápasy ve Švýcarsku
22. 07. 2023 - 23. 07. 2023 U17 - Testy na ledě a mimo led
16. 06. 2023 - 18. 06. 2023 Tréninkový kemp brankářů juniorských reprezentací U16 a U17

Související dokumenty:

Související články:

U17: Domácí turnaj? Maximální spokojenost se vším, mne si ruce Patera
Český výběr do sedmnácti let pod vedením Pavla Patery za sebou má Turnaj pěti zemí v Ostravě a Kravařích. Paterova parta sebrala třetí místo, za což byl trenér rád. Stejně jako za to, jak se jeho tým předvedl na ledě.
Souhrn týdne: Jak se vedlo mládežnickým reprezentacím?
Pilný týden za sebou mají české mládežnické reprezentace. V zápřahu byla U16, U17, U18 i U20. Všechny výběry si přitom vedly více než solidně. Jak vypadá rekapitulace uplynulého týdne?
Souhrn dne: U17 sahala po senzaci, nakonec podlehla USA v prodloužení
V neděli odehrála svůj poslední zápas na turnaji česká sedmnáctka. Byla blízko velkému úspěchu, v jeden moment utkání totiž nad Spojenými státy vedla už 4:1, nicméně byl to soupeř, kdo se nakonec radoval. Trefu v prodloužení vystřelil LJ Mooney.
Souhrn dne: Juniorské turnaje finišují. Jak si vedou české barvy?
Celá sobota byla vyplněna zápasy českých národních týmů. Kromě dospělých výběrů se do hry dostali také junioři. Jak se jim vedlo?
Souhrn dne: Dvacítka zůstává stoprocentní, U17 bere bod proti Finsku
Kromě dospělých reprezentací mužů a žen naskočila do hry take dvacítka a sedmnáctka. Bronzoví medailisté z MS v Göteborgu narazili v repríze semifinále na Švédsko, které porazili 3:1. Výběr U17 zase poměřil síly s Finskem, s nímž nakonec padl v prodloužení.