Tématické články - Pro trenéry

V novém vydání magazínu Coach najdete i rozhovor s trenérem národního týmu Říhou
V listopadovém vydání trenérského magazínu Coach si můžete mimo jiné přečíst rozhovor s Milošem Říhou. Trenér národního týmu se například rozpovídal o tom, jak je těžký přechod z pozice hráče do funkce trenéra nebo co je nejdůležitější pro kouče při příchodu do nového týmu.
Český hokej začal pořádat semináře pro rodiče a trenéry nejmenších hokejistů
Sportovní oddělení Českého hokeje začalo pořádat pro rodiče a trenéry hokejistů v nejmenších věkových kategoriích přípravek a mladších žáků semináře „Role rodičů ve výchově sportovce“.
Barry Smith pro Coach: Musíte zjistit, co hráč chce
Pracoval jako hokejový kouč v šesti zemích, sedmkrát vyhrál Stanley Cup, nyní pracuje pro Chicago Blackhaws. Řeč je o Barrym Smithovi. Rozhovor s legendou, která bude na podzim uvedena do sportovní Síně slávy v Buffalu, najdete v zářijovém vydání magazínu Coach.
Novinky v aplikaci Coach Manager
Od 1. 8. 2018 došlo ke spuštění multilicence na programy v rámci aplikace Coach Manager. Český hokej (ČH) od nové sezóny dává v zájmu dalšího rozvoje možnost všem trenérům ČH používat vzdělávací programy zdarma.
Co spojuje všechny hráče na světě? Čtěte nové vydání magazínu Coach
Proč hráči jako Hašek, Jágr, Nedvěd či Straka hráli do relativně vysokého věku? A co je spojuje s nejlepšími hráči všech sportů na světě? To a mnoho dalšího se dozvíte v červnovém vydání magazínu Coach.
Profesionální trenéři ČSLH již působí v 84 klubech
Počet profesionálních trenérů mládeže v menších klubech, financovaných prostřednictvím ČSLH, vzrostl před nadcházející sezónou na 84.
Každý trenér ti něco dá, říká pro magazín Coach Jaromír Jágr
"Nemůžeš si vybírat a pamatovat jen trenéry, kteří ti dali něco pozitivního. Všechno vás nějakým způsobem ovlivní. Negativní zážitky vám mnohdy dají víc než ty pozitivní," říká v červnovém vydání magazínu Coach legenda českého hokeje Jaromír Jágr.
Čtěte nové vydání magazínu Coach
Proč si bývalý nejlepší házenkář světa Filip Jícha nemyslí, že ví o svém sportu všechno? To a mnoho dalšího se dozvíte v květnovém vydání magazínu Coach. Pro jeho stažení ve verzi PDF z webu www.cslh.cz stačí kliknout zde.

ČSLH připomíná termín podání přihlášek do projektu Trenér do malých klubů
Sportovní oddělení ČSLH si dovoluje připomenout blížící se termín podání oficiálních přihlášek do projektu Trenér ČSLH do malých klubů, který je 30. dubna 2018.
Jak prorazit jako trenér v NHL? Čtěte nové vydání magazínu Coach
"Klepal jsem na cizí lidi a snažil se strčit někde nohu mezi dveře. Nakonec si mě všimli lidi z NHL a pozvali mě do kempu," říká o svých začátcích finský trenér a sportovní terapeut Marko Yrjövuori v novém vydání magazínu Coach. Pro jeho stažení ve verzi PDF z webu www.cslh.cz stačí kliknout zde.