Články o ženském hokeji

Nejmladší reprezentace žen vyhrála oba domácí zápasy s Německem
Povedený dvojzápas má za sebou česká reprezentace žen do 16 let. Diváci v Klášterci nad Ohří viděli dvě výhry nejmladšího českého výběru žen nad Německem v poměru 4:1 a 2:0.
Dvojzápas s Německem pro nejmladší reprezentaci žen
Dva přátelské zápasy odehraje před domácím publikem odehraje česká reprezentace žen do 16 let. V Klášterci nad Ohří uvidí fanoušci mladé české hokejistky v sobotu od 17:00 a v neděli od 13:00.
Druhý turnaj EHT pro reprezentaci žen
Českou reprezentaci žen čeká druhý turnaj v rámci Euro Hockey Tour. Po České republice se organizace ujalo Švýcarsko. Svěřenkyně trenéra Nováka odehrají v Monthey tři utkání proti Švýcarsku, Německu a Rusku.
České juniorky dvakrát nestačily na Japonsko
České reprezentantky do 18 let se v Tachově dvakrát utkaly se stejně starými Japonkami. Svěřenkyně trenéra Zuziaka ani jednou ze dvou pokusů neuspěly. O jediný český gól v rámci dvojzápasu se postarala Kristýna Hájková.
Fanoušci v Tachově uvidí dva zápasy českých juniorek proti Japonsku
V pondělí a úterý od 16:30 bude hostit zimní stadion v Tachově dva zápasy českých reprezentantek do 18 let proti stejně starým Japonkách. Svěřenkyně trenéra Zuziaka budou chtít soupeřkám oplatit porážku 0:2 z turnaje na Slovensku.
Světový víkend dívčího hokeje přilákal téměř 100 malých hokejistek
Již poosmé pořádal Český hokej ve spolupráci s IIHF Světový víkend dívčího hokeje. Malé hokejistky různého věku se tentokrát sjely v Příbrami a Blansku. A stejně jako v minulých ročnících byl i tentokrát o akci ohromný zájem! Na led vyjela téměř stovka děvčat.
Z turnaje ve Finsku si české juniorky odvezly třetí místo
Druhý turnaj v sezoně má za sebou česká reprezentace žen do 18 let. Svěřenkyně trenéra Zuziaka ve finském Kuortane vyhrály jeden zápas a skončily na celkovém třetím místě. Juniorky porazily Norsko, naopak nestačily na Rusko a Finsko.
Druhý turnaj v sezoně, české juniorky odletěly do Finska
Českou reprezentaci do 18 let čeká druhý turnaj v sezoně. Po stříbrném vystoupení na Slovensku čeká české juniorky turnaj ve finském Kuortane. Svěřenkyně trenéra Zuziaka vyzvou postupně Rusko, domácí výběr a Norsko.
Nejmladší reprezentace žen vyhrála oba zápasy na německé půdě
Česká reprezentace žen do 16 let vstoupila do sezony 2018/2019 dvěma těsnými výhrami nad Německem. V Selbu se nejvíce dařilo dvojici Habartová-Bartáková, obě hráčky se dokázaly prosadit jak ve čtvrtek, tak v pátek.
Nejmladší reprezentace žen odehraje první dva zápasy v sezoně
Česká reprezentace žen do 16 let odehraje první dva zápasy v sezoně 2018/2019. Svěřenkyně trenéra Heindla odcestovaly do německého Selbu, kde je ve čtvrtek a v pátek čekají dva zápasy proti stejně starému místnímu výběru.