Články o ženském hokeji

Světový víkend dívčího hokeje přilákal téměř 100 malých hokejistek
Již poosmé pořádal Český hokej ve spolupráci s IIHF Světový víkend dívčího hokeje. Malé hokejistky různého věku se tentokrát sjely v Příbrami a Blansku. A stejně jako v minulých ročnících byl i tentokrát o akci ohromný zájem! Na led vyjela téměř stovka děvčat.
Z turnaje ve Finsku si české juniorky odvezly třetí místo
Druhý turnaj v sezoně má za sebou česká reprezentace žen do 18 let. Svěřenkyně trenéra Zuziaka ve finském Kuortane vyhrály jeden zápas a skončily na celkovém třetím místě. Juniorky porazily Norsko, naopak nestačily na Rusko a Finsko.
Druhý turnaj v sezoně, české juniorky odletěly do Finska
Českou reprezentaci do 18 let čeká druhý turnaj v sezoně. Po stříbrném vystoupení na Slovensku čeká české juniorky turnaj ve finském Kuortane. Svěřenkyně trenéra Zuziaka vyzvou postupně Rusko, domácí výběr a Norsko.
Nejmladší reprezentace žen vyhrála oba zápasy na německé půdě
Česká reprezentace žen do 16 let vstoupila do sezony 2018/2019 dvěma těsnými výhrami nad Německem. V Selbu se nejvíce dařilo dvojici Habartová-Bartáková, obě hráčky se dokázaly prosadit jak ve čtvrtek, tak v pátek.
Nejmladší reprezentace žen odehraje první dva zápasy v sezoně
Česká reprezentace žen do 16 let odehraje první dva zápasy v sezoně 2018/2019. Svěřenkyně trenéra Heindla odcestovaly do německého Selbu, kde je ve čtvrtek a v pátek čekají dva zápasy proti stejně starému místnímu výběru.
České reprezentantky obsadily na turnaji v Hodoníně třetí místo
První díl nového turnajového formátu Euro Hockey Tour v ženském hokeji dospěl úspěšně do svého konce. V Hodoníně se nejvíce dařilo Finkám, které s osmi body ovládly celkovou tabulku turnaje. České reprezentantky díky úvodní výhře na Ruskem obsadily konečné třetí místo.
České juniorky vezou z turnaje na Slovensku stříbro
Povedený turnaj mají za sebou české hokejistky do 18 let. Svěřenkyně trenéra Zuziaka sice na úvod nestačily na Japonky, v dalších dvou zápasech proti Slovensku a Finsku si ale spravily chuť a nakonec obsadily celkové druhé místo.
Česká reprezentace žen se představí domácím fanouškům v Hodoníně
Ženský hokej zahájí nový projekt Euro Hockey Tour v České republice. Fanoušci budou moct od čtvrtka do soboty v Hodoníně vidět ten nejlepší evropský ženský hokej. Svěřenkyně trenéra Nováka se utkají postupně s Ruskami, Finkami a Švédkami. Všechny zápasy budete moct sledovat na HokejkaTV.
České juniorky zahajují turnajovou sezonu na Slovensku
České reprezentantky do 18 let se přesunuly do slovenského Púchova, kde je čeká turnaj čtyř zemí. Svěřenkyně trenéra Zuziaka vyzvou Japonky, Rusky a domácí Slovenky.
První dva zápasy české osmnáctky pod vedením trenéra Hadamczika
První dva zápasy v sezoně čekají českou reprezentaci do 18 let. Trenér Alois Hadamczik zažije letošní premiéru na lavičce české osmnáctky ve Švýcarsku, kde jeho výběr vyzve dvakrát stejně starý domácí tým. V Romanshornu to bude pro české mladíky zároveň generálka na prestižní Hlinka Gretzky Cup.